موسسه آموزشی بین المللی گوهرشناسی آفتاب در تاریخ 29/5/1388 کار خود را در زمینه ی ارائه خدمات آموزشی جواهرات شروع نمود. بسیار واضح است که با توجه به قیمت بالای سنگهای قیمتی در دنیا علم شناخت آنها، تشخیص اصل از بدل،سوار و پیاده کردن آنها و ... از اهمیت بسزایی برخوردار است.
اعضای هیئت مدیره:
1) آقای هوشنگ شیشه بران-مدیر  عامل
2) خانم شیرین شیشه بران-رییس هیئت مدیره ( مدیر داخلی )
3) خانم مهتاب ایزدی-نایب رییس هیئت مدیره ( مدیر گروه علمی و هنری )
با توجه به این امر و جوان بودن این علم در ایران و اشتیاق و استقبال بسیاری از جوانان و به خصوص شاغلان صنعت طلا و جواهرسازی بر آن شدیم تا با کمک بهترین اساتید این فن ، این علم را در قالب چندین دوره آموزشی ارائه نماییم تا علاوه برقطع نیاز به خارج از کشور در زمینه جواهرشناسی ،جوابگوی نیازهای مختلف دانشجویان و شاغلان این صنعت باشیم. لازم به ذکر است که این موسسه از تاریخ 27/5/1390 کار خود را جهت آموزش صنف محترم طلا و جواهر یزد آغاز نموده است.
پرواضح است که دوره های موسسه با جهت اشتغال زایی هرچه بیشتر بوده و امید داریم با سربلندی روزافزون ایران اسلامی و خودکفایی و عدم نیاز آن از خارج از کشور باشد.

دوره های آموزشی موسسه عبارتند از :
شناخت و ارزیابی الماس، سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی
آموزش دوره های مخراج کاری ( مرصع کاری )
آموزش دوره های طراحی جواهر ( مدرن و کلاسیک )
آموزش دوره های ساخت پایه و جواهر
آموزش دوره های فروشندگی حرفه ای
مدارک ارائه شده به دانش آموختگان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و خوشه طلای اصفهان و زیر نظر اتحادیه کشوری طلا و جواهر ایران و اصفهان خواهد بود. سر فصل ههای آموزشی این موسسه مطابق با استاندارد های جواهر شناسی کاربردی در جهان می باشد.

جواهر شناسی

اطلاعات تماس

خیابان امادگاه.جنب قنادی بابک یزدی.کوچه بابک.انتهای کوچه.نبش بن بست شهاب پلاک 43
031-32227299 - 32231931 - 32243467
info@aftabgem.com
09394450047