موسسه آفتاب با 8 سال سابقه در امر آموزش با همکاری ارگان های مختلفی همچون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اتحادیه طلا و جواهرو سکه و صراف اصفهان، کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران، خوشه طلای اصفهان، صنایع دستی، سازمان بسیج سازندگی در ارتقا امر اقتصادی مقاومتی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران- جنوب و اتاق اصناف استان اصفهان یکی از مجهزترین مجموعه های آموزشی کشور می باشد.
این مجموعه با هدف تامین نیاز صنف طلا و جواهر، به آموزش های تخصصی فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون مفتخر است یکی از ارائه کنندگان خدمت به کلیه اقشار جامعه در کشور باشد. ما به خود می بالیم که با تیم مجرب و متخصص خود، شما را از بدو ورود به سیستم همراهی کرده، در رشته های مختلف و مرتبط توانمند ساخته و در جهت بکارگیری آموخته های شما تمام تلاش خود را به کار گیریم.
از تجربیات موسسین و مدیران این مجموعه علاوه بر سالیان متمادی فعالیت  درخشان  به عنوان  همکار سازمان آموزش فنی و حرفه ای در اجرای المپیادهای جواهرسازی، تدوین و طراحی سوالات آزمون های فنی و حرفه ای و استاندارد رشته های مرتبط در آن سازمان محترم باشیم.

نام موسسه: موسسه آموزشی بین المللی گوهرشناسی آفتاب
شماره ثبت : 2471
تاریخ تاسیس : 29/05/1388
محوراصلي فعاليت: آموزش های تخصصی صنعت طلا و جواهر


مدیر عامل : هوشنگ شیشه بران
رئیس اتحادیه صنف طلا،جواهر،نقره،سکه و صراف اصفهان
نایب رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران
نایب رئیس اتاق اصناف استان اصفهان


رئیس هیئت مدیره : مهندس پارسا شیشه بران
گوهرشناس – متخصص کارشناسی الماس
عضو کمیته فنی استانداردسازی جواهر TC/174با توجه به این امر و جوان بودن این علم در ایران و اشتیاق و استقبال بسیاری از جوانان و به خصوص شاغلان صنعت طلا و جواهرسازی بر آن شدیم تا با کمک بهترین اساتید این فن ، این علم را در قالب چندین دوره آموزشی ارائه نماییم تا علاوه برقطع نیاز به خارج از کشور در زمینه جواهرشناسی ،جوابگوی نیازهای مختلف دانشجویان و شاغلان این صنعت باشیم. لازم به ذکر است که این موسسه از تاریخ 27/5/1390 کار خود را جهت آموزش صنف محترم طلا و جواهر یزد آغاز نموده است.
پرواضح است که دوره های موسسه با جهت اشتغال زایی هرچه بیشتر بوده و امید داریم با سربلندی روزافزون ایران اسلامی و خودکفایی و عدم نیاز آن از خارج از کشور باشد.

دوره های آموزشی موسسه عبارتند از :
شناخت و ارزیابی الماس، سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی
آموزش دوره های مخراج کاری ( مرصع کاری )
آموزش دوره های طراحی جواهر ( مدرن و کلاسیک )
آموزش دوره های ساخت پایه و جواهر
آموزش دوره های فروشندگی حرفه ای
مدارک ارائه شده به دانش آموختگان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و خوشه طلای اصفهان و زیر نظر اتحادیه کشوری طلا و جواهر ایران و اصفهان خواهد بود. سر فصل ههای آموزشی این موسسه مطابق با استاندارد های جواهر شناسی کاربردی در جهان می باشد.

جواهر شناسی

اطلاعات تماس

خیابان امادگاه.جنب قنادی بابک یزدی.کوچه بابک.انتهای کوچه.نبش بن بست شهاب پلاک 43
031-32227299 - 32231931 - 09365034672
shisheboran@gmail.com
09394450047