در قرون گذشته جواهرات و نگین¬های قیمتی و پر ارزش مختص طبقه اشراف و ثروتمندان بزرگ جامعه بود ولی امروزه هر فردی در حد توان مالی خود قادر به خرید جواهر و زیورآلات با نگین¬های زیبا و قیمتی است. دنیای پر رمز و راز سنگ¬های قیمتی دنیایی گسترده است که با پیشرفت روز به روز علم و فن¬آوری بر گستردگی آن افزوده می¬شود. ورود روزافزون سنگ¬های مصنوعی و شبیه¬سازی شده به جمع سنگ¬های طبیعی، شناخت و تشخیص سنگ طبیعی از غیرطبیعی را با پیچیدگی¬های زیادی روبرو ساخته است.
در چنین شرایطی، برخورداری از دانش جواهرشناسی و بهره¬مندی از توانایی شناخت سنگ¬های قیمتی برای جواهرسازان و جواهرفروشان مزیت رقابتی ارزشمندی را ایجاد می¬کند که می¬توانند در بازار پر رونق طلا و جواهر مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری نسبت به سایرین بپیمایند. علاوه بر این، خریداران و مشتریان زیورآلات توانایی خرید جواهرات واقعی را خواهند یافت.
مؤسسه آموزشی بین¬المللی گوهرشناسی آفتاب با بهره¬مندی از متخصصان زبده و توانمند امید آن را دارد بتواند گامی مؤثر در جهت ارتقاء سطح دانش جواهرشناسی فعالان صنعت طلا و جواهر و همچنین خیل انبوه خریداران جواهرات بردارد.
همچنین این موسسه تنها آزمایشگاه همکار اداره استاندارد در زمینه گوهرشناسی بوده و تنها مرجع صدور شناسنامه برای سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی می باشد.


جواهر شناسی

اطلاعات تماس

خیابان امادگاه.جنب قنادی بابک یزدی.کوچه بابک.انتهای کوچه.نبش بن بست شهاب پلاک 43
031-32227299 - 32231931 - 09365034672
shisheboran@gmail.com
09394450047